Панчоха 15 мм заміна 7м ПВА Hydrospol

PVA HIDROSPOL
2310
250,00
грн.
eStockings 15 мм заміна 7м PVA Hydrospol
Змінна панчоха з мікросітки ПВА діаметром 15 мм і намотуванням 7 м. Панчоха 15мм заміна 7м ПВА Hydrospol пов'язана з високоякісних японських волокон у вигляді щільної мікросітки.
Замінник ПВА, який підходить для заправки панчохи для порожнього тюбика. В'яжемо діаметром 15 мм з 12 волокон ПВА. Ви можете наповнювати наші панчохи сипучими матеріалами, дрібними гранулами або подрібненими бойлами, при цьому вибрана вами суміш не провалюється крізь в’язану тканину.
Час розчинення залежить від температури води. У теплій воді час розпаду становить близько 45 секунд, навпаки, у крижаній воді він може досягати 8 хвилин. Наші ПВА продукти підходять для цілорічного використання.


Зроблено в Словаччині!
Детальніше про ПВА...
ПВА матеріал і наші сітчасті панчохи ПВА виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокон ПВА. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».
На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві.Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.
Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи.Матеріал має високу абсорбцію.Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини.У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.
Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання.Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки.Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище.Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.

Click to order