Панчоха 15 мм система 7м ПВА Hydrospol

PVA HIDROSPOL
2303
350,00
грн.
Пакет містить:

Панчоха діаметром 15 мм і довжиною 7 м
Зроблено в Словаччині!
PVA матеріал і наші сітчасті панчохи PVA виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокна PVA. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».

На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві. Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.

Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи. Матеріал має високу абсорбцію. Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини. У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.

Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання. Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки. Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище. Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.
Панчоха 15 мм система 7м ПВА Hydrospol

Панчоха 15 мм система 7м ПВА Hydrospol має застосування в різних ситуаціях при закиданні. Будь то на полі для закидання або просто на озері, якщо вам потрібно закинути далеко.
Всі панчохи ми виготовляємо тільки з високоякісних японських волокон у вигляді щільної в'язки мікросітки. Створене волокно, яке дозволяє PVA матеріалу розчинятися повільніше. Ви можете наповнити наші панчохи сипучими матеріалами або дрібними гранулами.

Завдяки нашому перемішуванню суміш не випаде. Міцна нитка і спосіб в'язання панчохи ПВА дозволяють впоратися з міцним і далеким закиданням.

Час розчинення залежить від температури води. У теплій воді час розпаду становить близько 45 секунд, навпаки, у крижаній воді він може досягати 8 хвилин.
Click to order