Відро 6 в 1 набір ПВА Hydrospol

2204
2500,00
грн.
Пропонуємо вам набір відра 6 в 1 PVA Hydrospol. Цей зручний пакет сподобається кожному рибалці. Вся програма PVA зручно в одному відрі. Всередині ви знайдете нашу найпопулярнішу трубку Pantucha 2 in 1 system 7+7m PVA Hydrospol , а також у вас буде достатня кількість заміни для заправки.
Набір відра 6 в 1 ПВА Hydrospol містить:
До цього пакету ми також додали нашу щільну водорозчинну нитку 20 м PVA Hydrospol Також є наш водорозчинний скотч 20м ПВА Hydrospol
і пакувальні пакети 130х100мм 25шт ПВА Hydrospol До всього цього ви отримаєте закривається контейнер для готових панчіх ПВА і практичний рушник ПВА Hydrospol.

Вміст пакету:

відро, що закривається
система панчіх 2 в 1 (25 / 35 мм)
запасний панчоха ПВА 25 мм – 25 м
запасний панчоха ПВА 35 мм – 25 м
водорозчинна нитка - 20 м
водорозчинна стрічка 20м
пакети 100 х 130 мм – 25 шт
рушник з логотипом ПВА Hydrospol

Детальніше про ПВА...

PVA матеріал і наші сітчасті панчохи PVA виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокна PVA. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».

На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві. Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.

Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи. Матеріал має високу абсорбцію. Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини. У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.

Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання. Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки. Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище. Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.
Click to order