Панчохи швидкорозчинні 2 в 1 система 7м PVA Hydrospol

2211
550,00
грн.
Панчохи швидкорозчинні 2 в 1 система 7м PVA Hydrospol . Унікальна коротка «кишенькова» система двох діаметрів в одній упаковці. Швидкорозчинна панчоха 2 в 1 система 7m PVA Hydrospol використовується в різних ситуаціях при закиданні або кількості наживки. Чудовий варіант для рибалок, які використовують панчохи обох розмірів, тепер доступний у зручній упаковці. Екструдоване волокно, що дозволяє швидше розчиняти ПВА матеріал .

Всі панчохи ми виготовляємо тільки з високоякісних японських волокон у вигляді щільної в'язки мікросітки. Ви можете наповнювати наші панчохи сипучими матеріалами або дрібними гранулами, щоб суміш не потрапляла крізь трикотаж панчіх. Час розчинення залежить від температури води.

У теплій воді час розпаду становить близько 35 секунд, навпаки, у крижаній воді він може досягати 3 хвилин. Наша програма PVA підходить для цілорічного використання.
« Час точно вирішує »

зробити місце риболовлі більш привабливим.Докладні інструкції та відео можна знайти нижче під продуктом.

Запасні панчохи в упаковках:

панчоха швидкорозпускаюча 25 мм 7 м
панчоха швидкорозпускаюча 35 мм 7 м
Ви також можете придбати системи окремо як:

Панчоха

25 мм система 7 м
35 мм система 7 м


Пакет містить:

Діаметр 25 мм, довжина панчохи 7M
Панчоха діаметром 35 мм і довжиною 7 м
двосторонній тиск 25/35
Зроблено в Словаччині!

Детальніше про ПВА...

PVA матеріал і наші сітчасті панчохи PVA виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокна PVA. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».

На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві. Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.

Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи. Матеріал має високу абсорбцію. Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини. У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.

Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання. Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки. Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище. Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.
Click to order