Панчоха швидкорозчинна 35мм система 7м ПВА Hydrospol

2235
399,00
грн.
Компанія PVA Hydrospol пропонує вам нову лінійку панчіх з маркуванням Fast Melt, а точніше Fast Melt Stockings 35mm system 7m PVA Hydrospol .

Замінники ПВА підходять для заправки панчохи для порожнього тюбика. З назви видно, що це швидко розпускається версія панчіх. Як виробники виробів з ПВА, ми старанно працювали над варіантом панчіх, який може мати декілька властивостей одночасно. Для виробництва нових панчіх ми знову обрали високоякісні японські волокна, які мають вдвічі менший час розкладання в порівнянні з волокнами в нашому класичному варіанті.

Ми покладаємось на якість, а також на стиль в’язання панчіх, наші клієнти знову можуть розраховувати на щільну мікросітку, яку можна наповнювати дрібним кормом, сипучими матеріалами та використовувати її кожен рибалка. Завдяки обраній в'язці панчохи PVA Fast melt можна використовувати навіть у теплих водах. Це робить його чудовою панчохою для цілорічного використання.


Зроблено в Словаччині!
Детальніше про ПВА...
PVA матеріал і наші сітчасті панчохи PVA виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокна PVA. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».
На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві.Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.
Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи. Матеріал має високу абсорбцію. Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини. У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.
Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання. Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки. Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище. Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.

Click to order