Панчоха 35 мм система 7м ПВА Hydrospol

2198
399,00
грн.
Панчоха 35 мм система 7м ПВА Hydrospol . Панчоха 35 мм система 7м PVA Hydrospol має застосування в різних ситуаціях при закиданні або кількості наживки. Чудовий варіант для рибалок, які використовують панчохи більшого розміру, тепер доступний у зручній упаковці.

Всі панчохи ми виготовляємо тільки з високоякісних японських волокон у вигляді щільної в'язки мікросітки. Спін-волокно, яке дозволяє ПВА матеріалу розчинятися повільніше . Ви можете наповнити наші панчохи сипучими матеріалами або дрібними гранулами. Завдяки нашому перемішуванню суміш не випаде. Міцна нитка і спосіб в'язання панчохи ПВА дозволяють впоратися з міцним і далеким закиданням. Діаметр 35 мм пов'язаний з 36 волокон ПВА.

Час розчинення залежить від температури води. У теплій воді час розпаду становить близько 45 секунд, навпаки, у крижаній воді він може досягати 8 хвилин.

« Час точно вирішує »

зробити місце риболовлі більш привабливим. Наша програма PVA підходить для цілорічного використання.

Докладні інструкції та відео можна знайти нижче під продуктом.

Запасні панчохи в упаковках:

Панчоха 35 мм заміна 7м ПВА Hydrospol


Пакет містить:

Панчоха діаметром 35 мм і довжиною 7 м
двосторонній дирокол 35


Зроблено в Словаччині!
Детальніше про ПВА...

PVA матеріал і наші сітчасті панчохи PVA виготовлені з полівінілового спирту шляхом прядіння або екструдування волокна PVA. Хіміки з Японії вперше в світі включили і застосували в промисловому виробництві полівініловий спирт «ПВА».

На сьогоднішній день вони також єдині, хто може створювати ПВА-волокно сучасним промисловим синтезом і безгелевим методом. Матеріал полівініловий спирт «ПВА» широко використовується в харчовій та медичній сфері. Використовується в основних формах у промисловому виробництві. Його відкрили в 1924 році німецькі хіміки Герман і Гонель.

Це нетоксичний матеріал, єдиним розчинником якого є вода. На практиці це означає, що використання якісної японської нитки, з якої ми плетемо сітку пва, нешкідливо для води та природи. Матеріал має високу абсорбцію. Його єдиним розчинником є ​​вода, він може поглинати інші рідини. У деяких випадках тривале зберігання може призвести до блокування рецепторів і погіршення розчинності.

Ми повернемося до пряденої нитки PVA, яку ми плетемо на наших машинах за нашою власною формулою в мікров’язку, яка надає нам міцності загальної сітки, розтяжності та унеможливлює або значно зменшує розриви та псування матеріалу. під час його використання. Використання цього продукту на практиці гарантує користувачам абсолютно точну точкову подачу і підвищення ефективності приманки. Модернізуючи та спрощуючи техніку лову, він є прямим спадкоємцем годівниці та різноманітних металевих деталей, які піддаються корозії у воді та погіршують навколишнє середовище. Можна сказати, що основною перевагою полівінілового спирту і нашої продукції з цього розчинного термопластичного полімеру є екологічна нешкідливість, швидке використання та відмінні результати при лові коропа.
Click to order